top of page
 • W jakim składzie gra zespół ?
  Wszystko zależy od charakteru eventu. Imprezy typu bankietowego, z delikatną muzyką w tle możemy zagrać już w składzie 2, 3 - osobowym (instrumentalnie). Zupełnie inaczej będzie wyglądała oprawa muzyczna imprez typu eventy firmowe, czy wesela z muzyką taneczną. Na tego typu imprezach optymalnym składem jest opcja 6 lub 7-osobowa. Ze względu na to, że każdą imprezę gramy na żywo, nie stosując podkładów muzycznych, nie jest możliwe pomniejszenie ilości muzyków podczas realizacji takich imprez. Wiązałoby się to z wyeliminowaniem jakiegoś instrumentu w aranżu i tym samym pogorszeniem walorów muzycznych.
 • Jaka jest cena za Wasze usługi muzyczne ?
  Na cenę ostateczną składa się bardzo wiele czynników jak czas usługi, miejsce, skład czy charakter imprezy. Dlatego też dla każdego Klienta przygotowujemy zawsze indywidualną kalkulację cenową. Aby przyspieszyć ten proces, sugerujemy wysyłać tego typu zapytania drogą mailową, z określeniem charakteru imprezy, miejsca oraz daty. W 90% kalkulację dostaną od nas Państwo jeszcze tego samego dnia, z wyszczególnieniem wszystkich najważniejszych kwestii. Jesteśmy legalnie działającą firmą, więc podpisujemy wiążące umowy i wystawiamy faktury za nasze usługi.
 • Do której godziny gra zespół
  Pytanie to głównie dotyczy imprez firmowych i wesel. Bazując na naszym doświadczeniu, staramy się pomóc Państwu w określeniu optymalnego czasu trwania imprezy. Nie przekraczamy jednak łącznego czasu usługi w wymiarze maksymalnie 12 godzin (wesela) i 8 godzin (eventy). Po tym czasie nasze zmęczenie byłoby dla Państwa odczuwalne, a zawsze chcemy utrzymać najwyższą jakość usług. Tego typu imprezy muszą również zamykać się w ramach czasowych nie przekraczając godziny 03.00 rano.
 • Czy zespół gra disco-polo
  Znamy tak wiele świetnych utworów, więc staramy sie je Państwu zaprezentować. Jeśli jednak istnieje konieczność zagrania kilku utworów tego typu, to mamy przygotowane największe hity tego niezwykle ciekawego gatunku muzycznego. Tak, więc na każdym weselu, każdy wujek i każda ciocia powinni być zadowoleni z naszych usług ;)
 • Czy zespół gra na żywo i czy prowadzi konferansjerkę.
  Zespół gra wyłącznie na żywo. Na imprezach, które tego wymagają, nasi wokaliści prowadzą pełną konferansjerkę, z uwzględnieniem Państwa potrzeb, czy przekazanego nam wcześniej scenariusza imprezy. Możemy prowadzić imprezy w 3 językach: polskim, angielskim i niemieckim, na poziomie biegłej komunikacji.
 • W jaki sposób następuje podpisanie umowy oraz rezerwacja terminu ?
  Umowę możemy podpisać z Państwem na 3 różne sposoby. Osobiście podczas wspólnego spotkania na terenie Gliwic lub korespondencyjnie - drogą poczty tradycyjnej lub drogą mailową (skany podpisanej umowy). W związku z tym, że nowe zapytania na konkretne terminy nadchodzą do nas codziennie, możemy Państwu dokonać wstępnej rezerwacji terminu jedynie na krótki okres czasu. Dopiero podpisanie umowy jest wiążącą formą zarezerwowania konkretnego terminu.
 • Czy istnieje możliwość wpłynięcia na repertuar zespołu ?
  Państwa zdanie zawsze jest dla nas ważne i chętnie wysłuchamy każdej sugestii. W "granicach rozsądku" możemy przygotować dla Państwa kilka utworów, jeśli spełniają pewne kryteria (są do zagrania przez zespół w takim składzie, odpowiadają stylowo wokalistom, itp.). Należy również pamiętać o tym, aby przygotować konkretne utwory, potrzebujemy na to czasu. Ze względu na napięty grafik naszej pracy, ewentualne życzenia z Państwa strony musimy mieć z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. Oczywiście na specjalne zamówienie (szczególnie imprezy firmowe) możemy przygotować każdy set tematyczny - wiąże się to jednak z przygotowaniem indywidualnej kalkulacji pod projekt.
 • Czy mogę otrzymać od zespołu inne materiały audio, foto lub video, niż te, które są zamieszczone na stronie ? "
  Niestety nie. Staramy się aktualizować na naszej strone bieżące materiały, więc do Państwa dyspozycji pozostają wyłącznie materiały zamieszczone na www. Pozostałe materiały są umieszczone na naszych profilach: Youtube, Facebook i Instagram.
 • Czy podczas przyjęć weselnych zespół prowadzi zabawy ?
  Naszym głównym celem podczas imprez jest zabawa poprzez muzykę. Jeśli jednak wyrażą Państwo chęć do przeprowadzenia kilku zabaw podczas Waszej imprezy, to oczywiście zrealizujemy je dla Was. Dbamy jednak o to, aby nasze propozycje były taktowne i kulturalne oraz miały charakter integracyjny, a nie konkursowy. Dlatego też, nie prowadzimy każdej zabawy, o którą proszą Klienci. Oczywiście w trakcie trwania przyjęcia weselnego realizujemy wszelkie tzw. "stałe punkty programu" jak: przywitanie Pary Młodej, pierwszy taniec, podziękowania dla Rodziców, czy oczepiny.
 • Czy zespół gra na terenie całego kraju ?
  Nasza lokalizacja to województwo śląskie, ale realizujemy nasze usługi na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Odległość nie ma znaczenia - generuje jednak dodatkowe koszty dojazdu, które są ustalane indywidualnie.
 • Ile trwają bloki muzyczne i przerwy między nimi ?
  Do każdej imprezy dostosowujemy bloki muzyczne na bieżąco, aby zaproszeni goście mieli poczucie dobrej zabawy na odpowiednim poziomie. Na długość bloków muzycznych głównie wpływają tendencje parkietowe, jak i charakter imprezy. Nasze bloki muzyczne to z reguły 5 do 8 utworów (wesela). W związku z tym, że gramy na żywo, ich czas jest również na każdej imprezie różny. Po każdym bloku muzycznym następuje przerwa 15-minutowa. Ponadto dbamy o to, aby przerwy pokrywały się z wydawaniem ciepłych posiłków, czy innych zaplanowanych atrakcji. Długość bloków muzycznych na eventach czy imprezach firmowych jest dostosowana do scenariusza imprezy. Może to być zarówno jeden lub dwa bloki koncertowe, jak i bloki taneczne z przerwami. Wszelkie szczegóły omawiamy przed podpisaniem umowy.
 • Czy w czasie przerw zespół zapewnia "tło muzyczne"?"
  Oczywiście - mamy przygotowane specjalne utwory na tę potrzebę, które w nienachalny sposób towarzyszą Państwu podczas przerw między blokami muzycznymi, zapewniając tym samym miły, bankietowy klimat.
 • Czy zespół obsługuje wesela międzynarodowe ?
  Z przyjemnością zagramy każde wesele wielonarodowe i międzykulturowe. Mieliśmy już okazję zagrać wesela: polsko-angielskie, polsko-niemieckie, polsko-chińskie, angielskie wesele w plenerze, polsko-irlandzkie, polsko-włoskie. Specjalizujemy się w tego typu eventach - zespół biegle prowadzi konferansjerkę w 3 językach; polskim, angielskim i niemieckim.
 • Dlaczego mam wybrać akurat Wasz zespół ?
  Ponieważ każdą imprezę traktujemy wyjątkowo i poważnie - niezależnie od jej charakteru. Mamy spore doświadczenie, elegancko wyglądamy, świetnie brzmimy, a co najważniejsze - sprawimy, że parkiet będzie pełny, a Wasi goście wrócą do domów w rytmach naszej muzyki. A poza tym jesteśmy fajni ;)
bottom of page